Kappes Polska

Szafy metalowe

Szafy powlekane są odporną na uderzenia farbą z tworzywem sztucznym – korpusy w kolorze jasnopopielatym RAL 7035, drzwi w kolorach jasnopopielatym RAL 7035, niebieskim RAL 5010 lub czarnym RAL 7016.

Wszystkie nasze szafy wyposażone są w trzypunktowe zamknięcia, wzmocnienia drzwi chroniące przed włamaniem, ocynkowane półki i szuflady na teleskopowych prowadnicach o 100% wysuwie. Proponujemy trzy rodzaje drzwi – pełne, przeszklone wysokoudarowym przejrzystym tworzywem lub wypełnione płytami Raster Plan perforowanymi lub szczelinowymi.

Szafy na duże obciążenia wykonane są w konstrukcji spawanej z blachy 1,25 i 1,5 mm w punktach krytycznych dodatkowo lutowane lutem twardym (mosiądz}. Ponieważ przeznaczone są do przechowywania elementów o dużych ciężarach stąd możliwość ich wyposażania w półki i szuflady na duże obciążenia.

Wszystkie te parametry są przejrzyście opisane w tabelkach wraz z numerami katalogowymi produktów. W katalogu pokazujemy standardowe modele, jednak możliwe są dostawy w dowolnych konfiguracjach kolorów, ilości półek i szuflad oraz ich usytuowania.