Kappes Polska

Profil firmy

Firma Kappes rozprowadza swoje produkty poprzez przedstawicieli w całej Europie. Oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa.

Wymagania klientów zmuszają w ostatnim czasie coraz więcej Firm do sprzedaży w sklepach typowo przemysłowo – warsztatowych, w których jakość nie jest na pierwszym planie.

Tylko firma Kappes Systeme GmbH jako jedyna z nielicznych pozostała wierna swoim klientom, stawiając za główny cel wysoką jakość wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom stawianym przez klientów

  • artykuły dostosowane są do systemu Kappes pozwalając łączyć jeden artykuł z drugim
  • bardzo wysoka jakość;
  • wszystkie części metalowe powlekane są farbą z tworzywem sztucznym;
  • szeroki asortyment podstawowy;
  • każdy produkt podstawowy jest wykonany w wielu kolorach (płyty ścienne z otworami kwadratowymi i płyty ścienne z nacięciami poprzecznymi do zawieszenia skrzynek są w 14 podstawowych kolorach, szafy narzędziowo-magazynowe w 3 kolorach, a skrzynki magazynowe w 6 kolorach itd.).

Za stosowaniem systemu „Kappes” oprócz wysokiej jakości przemawia jeszcze możliwość łączenia jednych wyrobów z drugimi. Prawie każdy wyrób można łączyć z jednym z czterech podstawowych artykułów, (komponentów),
Tymi czteroma podstawowymi artykułami są;

Przez mądre rozwiązanie konstrukcyjne mebli stalowych (szaf, wózków i stojaków) otwiera się możliwość kombinacji z czterema artykułami systemu „raster plan”. Zastosowanie systemu „raster plan” w szafach umożliwia maksymalne zagospodarowanie przestrzeni szafy. Skrzynki, haki i uchwyty narzędziowe zostały dopracowane do systemu „raster plan” w taki sposób, że tworzą harmonijną całość.